Axess Kampanyaları için tıklayınız.

Axess: Hayatınızda Axess varsa bol bol chip-para var,
taksit var!

Axess ile yaptığınız alışverişlerde chip-para kazanır, kazandığınız chip-paraları Axess üye işyerlerinde kullanarak bedava alışveriş yapabilir, sürpriz ödüller kazanabilirsiniz. Yurt içinde Akbank ya da diğer banka ATM'lerinden, yurt dışında ise MasterCard ve Visa logolu ATM'lerden nakit avans çekebilirsiniz.

Axess'in size sunduğu ayrıcalıklar dünyasına adımınızı attıktan sonra bir tek Axess size yeter. Taksitli Borç Transferi özelliği sayesinde diğer banka kredi kartlarınızın borçlarını, piyasadaki en uygun faiz oranlarıyla Axess'e aktarabilir, tüm harcamalarınızı tek bir kartta toplayabilirsiniz.

 
 

Wings: Hayat. Şimdi. Benzersiz.

Wings dünyasında hem alışverişin hem uçmanın keyfini sınırsızca yaşayabilir; dünyanın her yerine özgürce uçabilirsiniz.

Wings’le yapmış olduğunuz alışverişlerden hem chip-para hem Mil Puan kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz Mil Puan’larınız ile alan vergisi ödemeden dilediğiniz havayolu ile özgürce uçmanın ayrıcalığını yaşarsınız. Ayrıca her ay biriken chip-paralarınız otomatik olarak Mil Puan’a dönüşür, bedava uçak biletiniz için gerekli Mil Puan’ı daha hızlı biriktirirsiniz.

Üstelik yüzbinlerce Axess üye işyerinden taksitli alışveriş de yapabilirsiniz.

 

Wings Kampanyaları için tıklayınız.

 
 
 

Free Kampanyaları için tıklayınız.

Free: İstedikleriniz İçinde, İstemedikleriniz Dışında.

Yıllık kart aidatı olmayan yepyeni kredi kartı Free ile yüz binlerce üye işyerinde bol bol chip-para kazanırken, taksit imkânından da yararlanabilirsiniz.

Siz de Free sahibi olun;

  • Yıllık kart üyelik aidatı ödemeyin.
  • Axess üye işyerlerinin kazandırdığı chip-para ve taksit gibi temel Axess özelliklerinden ücretsiz faydalanın.
  • Free Bütçem servisi ile harcamalarınızı kolayca takip edin.
  • Ekstra kampanyalardan (artı taksit, erteleme, chip-para kampanyaları gibi) istediğinize katılın, istemediğinize katılmayın.
  • Nakit Çözümler, Tarifeler, Talimatlar, Ek kart, Sigorta gibi ilave birçok hizmetten istediğiniz zaman yararlanın.
 
 

Neo: Alışverişte Hesabını Bilenlerin Banka Kartı

Neo ile; Axess üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerinizden chip-para kazanır, kazandığınız chip-paraları Axess üye işyerlerinde anında harcayabilirsiniz.

Neo’nun sizin için sunduğu indirim kampanyaları ile alışverişlerinizde indirim kazanırsınız. İndiriminiz 2 iş günü içinde Neo’nuzun bağlı olduğu vadesiz mevduat hesabınıza nakit olarak yansır.

Neo’nuzu; Güvenli Alışveriş Platformunu (3D Secure) destekleyen internet sitelerinde veya BKM Express’e kaydederek BKM Express üye işyerlerinde güvenle kullanabilirsiniz.

Neo ile alışveriş anında ATM'ye gitmenize gerek kalmadan nakit çekebilirsiniz. Neo POS Para sayesinde; Neo'yu kullandığınız minimum 10 TL'lik alışverişlerinizde, 10 TL ve katları olmak üzere 100 TL'ye kadar olan nakit ihtiyacınızı herhangi bir ücret ödemeden kasadan hızlıca karşılayabilirsiniz. POS Para hizmetinin sunulduğu anlaşmalı mağazalar için tıklayın.

Eşinize, çocuklarınıza, sevdiklerinize, ek kart verebilir, sevdiklerinizi Neo dünyası ile tanıştırabilirsiniz.

 

Neo Kampanyaları için tıklayınız.

 
 
 

Axess exi26
Kampanyaları için tıklayınız.

Axess exi26: Kazançlı alışverişin kapısını açın!

Axess exi26 sana kazançlı alışveriş dünyasının kapılarını açan, alışverişlerinde bol bol chip-para kazandıran, özel şeffaf tasarımı ile çok havalı tam sana göre bir kredi kartıdır.

Axess exi26 yaklaşık 160.000 üye mağazası ile sana en seçkin mağazalardan kolayca ve kazançlı alışverişler sunar. Hem yaptığın alışverişlerden bol bol chip-para kazanabilir hem sana özel avantajlardan ve asistanlık hizmetlerinden yararlanabilirsin!

Üstelik Axess exi26’da ilk yıl kart ücreti de yok!

 
 

Axess Business: İş Dünyasında Axess Business Yeter Sana!

Axess Business ile akaryakıt alımı, iş seyahatlari, konaklama, ofis ihtiyaçları, toplu ürün alımları ve diğer tüm firma harcamalarınızı taksitlendirirken chip-para kazanabilir, dilerseniz aynı kartla Akbank ATM’lerinden vadesiz mevduat hesabınıza erişebilir; para çekme, ekstre alma, bakiye sorma gibi bankacılık işlemlerini de yapabilirsiniz.

 

Axess Business
Kampanyaları için tıklayınız.

 
 
 

Wings Business
Kampanyaları için tıklayınız.

Wings Business: Sizi Özgürce Uçurmak İçin Her Ayrıntıyı Düşünür!

Şirketinizin seyahat, konaklama, temsil ve ağırlama gibi harcamaları için Wings Business kullanın, harcamalarınızdan hem chip-para hem bol bol Mil Puan kazanın. Kazandığınız Mil Puan'larla uçak biletinizi bedavaya getirin. Detaylı raporlama seçeneği ile şirket harcamalarınızı kontrol altına alın.

 
 

Axess KOBİ: Taksitli Ticari Kredisi hazır Axess KOBİ!

Axess KOBİ ile ihtiyacınız olduğu anda Akbank ATM’lerinden, Akbank İnternet’ten, Akbank Telefon Şubesi’nden ve Akbank Şube’lerinden Taksitli Ticari Kredinizi kullanabilirsiniz.

Üstelik şirket kredi kartı özelliği ile şirket harcamalarınızı da aynı kart üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Axess KOBİ
Kampanyaları için tıklayınız.

 
 
Akbank Kredi Kartları Kartlarımız ve Güvenlik